MÖBLER / Bord / Salongsbord 16066341

nr 1606 6341

Salongsbord

Nyrokoko. Bredd: 105 cm, djup: 67 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2024
kl 20:55:34

18/3 16:49:07 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.